• Свеж
CHiWANJi 4 Парчиња/Set Црвено Воздух Хокеј Пакови Замени 3 2 2.3 2.5

CHiWANJi 4 Парчиња/Set Црвено Воздух Хокеј Пакови Замени 3 2 2.3 2.5

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

Мини големина за деца и поголем големина за возрасни или професионални играчи.Совршен замени и додатоци за вашиот воздух хокеј игри.Направени од добри квалитетни материјали, лесни и издржливи.Може да се користи во почетниот маси, погодна за игра соба.Четири црвени пакови во три димензии (2. Опис : Четири црвени пакови во три големини (2", 2.3", 2.5") да се избере - Направени од добри квалитетни материјали, лесни и издржливи - Може да се користи во почетниот маси, погодна за игра соба - Мини големина за деца и поголем големина за возрасни или професионални играчи - Совршен замени и додатоци за вашиот воздух хокеј games Specification : - Материјал : Пластика - Боја : Црвено - Големина (Дијаметар x Дебелина) : S : Прибл. 51 x 4 mm/2 x 0.2 инчи - M : Прибл. 59 x 4 mm/2.3 x 0.2 инчи - L : Прибл. 64 x 4 mm/2.5 x 0.2 inches Package Вклучува : 4 Парчиња Воздух Хокеј Pucks Note : со Оглед на големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде малку поинаков од големината погоре.Во меѓувреме, ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на слики и вистинскиот објект.

За производот

- Material:
Plastic
- Color:
Red
- Size (Diameter x Thickness):
S
- M:
Approx. 59 x 4 mm/2.3 x 0.2 inches
- L:
Approx. 64 x 4 mm/2.5 x 0.2 inches
Package Includes:
4 Pieces Air Hockey Pucks :
Since the size above is measured by hand, the size of the actual item you received could be slightly different from the size above. Meanwhile, please be reminded that due to lighting effects, monitor’s brightness/contrast settings etc, there could be some slight differences in the color of the pictures and the actual item. :

Купувачите избираат и