• Свеж
Tachiuwa Сет од 5 Издржлива Пластика 63mm Воздух Хокеј Пакови во Облик на Зелена/Црвена

Tachiuwa Сет од 5 Издржлива Пластика 63mm Воздух Хокеј Пакови во Облик на Зелена/Црвена

DEN 1305.60

Од стока
Достапно.

облик.Сет од 5 парчиња Воздух Хокеј Пакови, 63mm дијаметар.Овие Пакови се дизајнирани за употреба со домашна маси.Одлично за целосна големина на воздухот хокеј игри.Направени од издржлив пластика.Опис : - Сет од 5 парчиња Воздух Хокеј Пакови, 63mm дијаметар облик - Направени од издржлив пластика - Овие Пакови се дизајнирани за употреба со домашна маси - Одлично за целосна големина на воздухот хокеј games Specification : - Материјал : Пластика - Дијаметар : 63mm / 2.48 инчен - Дебелина : 4mm - Количина : 5 Pieces Package Вклучува : 5 Парчиња Воздух Хокеј Pucks Note : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.Над големина се мери со рака, ве молиме оставете малку разлика.Ви благодариме !.

За производот

Купувачите избираат и