• Свеж
Newmind 4pcs 82mm Табела Аркадна Игра Воздух Хокеј Пакови Црвениот Круг за Деца Возрасни

Newmind 4pcs 82mm Табела Аркадна Игра Воздух Хокеј Пакови Црвениот Круг за Деца Возрасни

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

* Дијаметар : 82mm/3.22 инчен; Дебелина : 7mm/0.27 инч. * Дијаметар : 82mm/3.22 инчен; Дебелина : 7mm/0.27 инч. * Погоден за употреба во аркада, кафуле, паб, клуб или дома машини. * Голема replacemet за добро се носи и оштетени пакови. * Пакет од 4, премиум квалитет на воздух хокеј на пакови. * Боја : Црвена.Описи : - 100% сосема нов, не се користи - Аркада квалитет на пакови - Материјал : пластика - Погодни за употреба во аркада, кафуле, паб, клуб или дома машини - Боја : црвено - Димензии : дијаметар : 82mm/3.22 инчен дебелина : 7mm/0.27 инчен - Обликот : circle Package Вклучува : 4 x на Воздухот хокеј дух пакостник.

За производот

Купувачите избираат и