• Свеж
TOOYFUL 4pcs 82mm Маси Penetranging Игра Воздух Хокеј Ниво Црвениот Круг Круг за Дете Возрасни

TOOYFUL 4pcs 82mm Маси Penetranging Игра Воздух Хокеј Ниво Црвениот Круг Круг за Дете Возрасни

DEN 1476.00

Од стока
Достапно.

Дијаметар : 82mm/3.22 инчен; Дебелина : 7mm/0.27 инч.Погодни за употреба во аркада, кафуле, паб, клуб или дома машини.Боја : Црвена.Голема replacemet за добро се носи и оштетени пакови.Пакет од 4, премиум квалитет на воздух хокеј на пакови.Описи : - 100% сосема нов, не се користи - Аркада квалитет на пакови - Материјал : пластика - Погодни за употреба во аркада, кафуле, паб, клуб или дома машини - Боја : црвено - Димензии : дијаметар : 82mm/3.22 инчен дебелина : 7mm/0.27 инчен - Обликот : circle Package Вклучува : 4 x на Воздухот хокеј дух пакостник.

За производот

Купувачите избираат и