• Свеж
Menolana 62mm Пластични Воздух Хокеј Пакови за Игра Маси, Поставен на 5

Menolana 62mm Пластични Воздух Хокеј Пакови за Игра Маси, Поставен на 5

DEN 2397.60

Од стока
Достапно.

Дијаметар : прибл. 62mm / 2.44 инч. 5 парчиња пакови се совршени за замена на било старите истрошени или губење на воздухот хокеј опрема, мора да се за одмор спорт во било која игра соба.Дебелина : прибл. 5.5 мм.Направени од издржлива пластика, овие пакови се сигурни да се одржи во текот на бесконечен износ на игра.Одговара на повеќето стандардни воздух хокеј маси.Опис : - 5 парчиња пакови се совршени за замена на било старите истрошени или изгубени airhockey опрема, мора да се за одмор спорт во било која игра соба. - Направен од издржлива пластика, овие пакови се сигурни да се одржи во текот на бесконечен износ на игра. - Одговара на повеќето стандардни воздух хокеј маси. - Дијаметар : прибл. 62mm / 2.44 инчен - Дебелина : прибл. 5.5 mm Package Вклучува : 5 Парчиња Воздух Хокеј Pucks Note : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.Над големина се мери со рака, ве молиме оставете малку разлика.Ви благодариме!.

За производот

Купувачите избираат и