• Свеж
ZONICE Диносаурус Играчки Песна за Автомобили 3 4 5 6 Години Момчиња, 240 компјутери Флексибилни Песна Playset Играчка Автомобили Диносаурус Светот Патот Трка, Најдобриот По

ZONICE Диносаурус Играчки Песна за Автомобили 3 4 5 6 Години Момчиња, 240 компјутери Флексибилни Песна Playset

DEN 671.76

Од стока
Достапно.

????Флексибилни Трката - Повеќе Начини за да се Игра и да се Создаде свој диносаурус тематските трката.Патеката во собата може да се извртени, се сврте, flexed да се формираат различни песна форми, да се изгради кул играчки замокот и jurrasic светот диносаурус играчки. ????Вие ќе Добиете во Нашата диносаурус играчки вклучува 240 парчиња флексибилни песна компоненти,1 воена off-road возило, 8 диносаурусите, 4 дрвја, , 2 Y-тип вилушка, 4 Падини, 2 Диносаурус Тунели и повеќе додатоци. ????Креирате своја Сопствена Диносаурус Светот - Диносаурус играчки трка да ги пратите не само што ги држи на вашето дете подалеку од електронски игри, телевизии и други електронски производи кои се штетни за раст, но, исто така, ги инспирира вашата детската креативност s роденден подароци или Божиќни подароци.Ние дизајниравме 240 КОМПЈУТЕРИ уникатен диносаурус песна и опремени 1 автомобили (2 Диносаурус Тунелот + 8 Диносаурусите ) за децата да уживаат во игра.Како збир на високо конфигуриран песна диносаурус играчки дефинитивно ќе изненади вашите деца!.Нашите диносаурус трката песни доаѓаат со 240 ПАРЧИЊА трака, 1 електрични автомобили, 8 диносаурусите и бројни додатоци во вкупно 269 КОМПЈУТЕРИ .Супер Флексибилни Траки Само snap било песна парчиња заедно и На патеката може да биде изопачено, ротира, се криви.Во секунди youve доби прилагодено speedway.Овој диносаурус трката извонредно донесе деца до Јура Праисториски во светот да се истражуваат.

За производот

Купувачите избираат и