• Свеж
235 Пакет Трката Песни за Момчиња Деца Играчки Создава Изградба Флексибилни гума за џвакање Песна Оган Моторот Сет VehicleSuitable за Роденден за Деца на Возраст од 3 до 9

235 Пакет Трката Песни за Момчиња Деца Играчки Создава Изградба Флексибилни гума за џвакање Песна Оган Моторот

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

Патот одговараат на нашата изградба играчки сет вклучуваат 200 КОМПЈУТЕРИ флексибилни песна, 2 тркачки автомобили (треба да се инсталира 1 Број 5 батеријата, ја стартувате автомобилот се префрлат на трката автоматски),4 мали инженеринг автомобили (инерција автомобили, не батеријата е потребно),8 сообраќајните знаци, 2 дрвја, 1 вијадукт, Напредна конфигурација овозможува на децата да се изгради свој оган систем империја!. 4 видови на Оган мотор автомобили, вклучувајќи 1 X транспорт камион, 1 X багер, 1 X вчитување на камион, 1 X вода складирање камион и 2 X racings.Тоа е многу погоден за поединци да си играат со семејството или пријателите.Децата можат да претендираат да ги користите овие камиони се да направите сите видови на градежни работи и да поминуваат часови играјќи креативни и имагинативни игри!.Персоналните песна и мост : еластична песна може да доведе тркачки автомобил преку мостот.ќе биде возбудлива патување!И на патеката да се наведнуваат и се зацврсти на патеката парчиња да се формираат разни песна форми!.Лак песна и покачена мостови : еластичен песна е лесно да се комбинираат и може да се комбинираат различни песна режими според децата имагинација.Тркачки автомобили ќе шатл слободно во покачена мостови, која може да се користи како стрмни падини,на тркачки автомобил ќе се качат и да премине тоа лесно, и патувањето нема да биде осамен!Оваа инженеринг песна играчки во собата може да им помогне на вашите деца се развиваат својата имагинација и рацете на креативност!.Безбедност : секој изградба песна донесува уникатен дизајн, која е многу погодна за децата раце.Тоа е лесно да се работи и да се сфати, и може да се игра насекаде.Во согласност со Американските играчка стандарди.Изработени од нетоксични пластични материјали, многу безбедно, имајте на ум! (Препорачливо е 3-годишни деца треба да се игра под надзор на возрасните за да се избегне гушење предизвикано од голтање.Answer : ___________________________ Note : надворешното пакување на производот е во Кинески Оган камион играчка set-нашите изградба играчки сет вклучуваат 200 КОМПЈУТЕРИ флексибилни песна. 2 тркачки автомобили (треба да се инсталира 1 Број 5 батеријата, ја стартувате автомобилот се префрлат на трката автоматски). 4 мали инженеринг автомобили (инерција автомобили, не батеријата е потребно). 6 сообраќајните знаци, 2 дрвја, 2 мост столбовите, Вијадукт 1, 1 паркинг знак , 1 затворено знак, 4 бензинска станица , 2 Y-во облик на песна, 8 песна зглобовите.Напредна конфигурација овозможува на децата да се изгради со своите противпожарни инженеринг империја!.

За производот

Купувачите избираат и