• Свеж
AIVIAI Диносаурус Трката Песни Играчки за Момчиња ,154Pcs Флексибилни Песна Playset со Тркачки Автомобил / 8 Играчка Диносаурусите / Активност се Игра Мат & Дрвја, за 3 4 5 6 7 год?

AIVIAI Диносаурус Трката Песни Играчки за Момчиња ,154Pcs Флексибилни Песна Playset со Тркачки Автомобил / 8

DEN 863.76

Од стока
Достапно.

【Разни Додатоци】 130 компјутери орбити+8 диносаурусите+4 тунели+4palm дрвја+6 рампата поддржува+1 автомобил+1 мат.На диносаурус парк килим е изработен од мека не-плетени ткаенини текстура, наместо на тенки ПВЦ, повеќе издржлив,лесен за чистење. 【Интерес Е Најдобар Учител】Флексибилни Траки и автомобил+светло обоени+различни видови на диносауруси и дрвја+lifelike диносаурус парк килим,кој може да се разбуди љубопитноста на децата добро, што ги прави да уживате во забавата на монтажа и играње. 【Лесно се Собраа】На диносаурус воз во собата е лесно извртени, flexed, се сврте и прилагодени за да формираат разни песна форми.Децата може да им донесе нивната имагинација во целосна претстава како и уживаат во забавата на диносаурус играчка трка да ги пратите. 【Премиум Квалитет s боја и форма признавање способност, и рака-око координација способност.Оваа песна е поставена може да се извртени, се сврте, flexed да се формираат различни песна форми.Тоа е интерактивна играчки кои го подобрува односот помеѓу родителите и децата. 130 компјутери орбити. 8 диносаурусите. 4 тунели. 4palm дрвја. 6 рампата поддржува. 1 автомобил. 1 мат.Диносаурус налепници.Дали вашето дете како диносаурусите?Она што за градење на блок трката песни?.Ако тоа е случај, тогаш ние дефинитивно треба она што сте во потрага за!.Оваа неверојатна диносаурус флексибилни тркачки автомобил на патеката поставени доаѓа со текот 154 парчиња за бескрајни авантура спакувани забава за двете момчиња и девојчиња.Можете да го видите автомобилот вози на патиштата опкружен од страна на диносаурусите, се сврти лево или десно(не лутина овие диносаурусите, во спротивно тие ќе солза вашиот автомобил),потоа доаѓа низ dinosaurtunnels, се качува на рампата и брзаат по рампата,а потоа да се продолжи возење и потврдете, ако сте избегнале опасни диносаурус област.Што Возбудлива авантура!.Се создаде Дино екологија Светот за Деца!!. 130 компјутери orbits8 dinosaurs4 tunnels4palm trees6 рампата supports1 car1 mat Dinosaur налепници.

За производот

Купувачите избираат и