• Свеж
SUNSENT Бела Инстант Коса, Восок Pomade,DIY Мат Привремена Боја на Косата Восок Кал Боја Фризура Крем

SUNSENT Бела Инстант Коса, Восок Pomade,DIY Мат Привремена Боја на Косата Восок Кал Боја Фризура Крем

DEN 2169.60

Од стока
Достапно.

Природни Екстракти : Направен од чисто природни растенија, вклучувајќи восок,бразил дланка восок,чај екстракт.не-токсични материјали и не штети на косата.Стил и боја за коса, восок ,не-леплива,долготрајни и има пријатен мирис .Мие се вади лесно.Професионални коса, восок мат за мажи жени, погоден за секојдневна употреба,фестивали,ноќта на вештерките,cosplay,клуб.Погоден за сите типови коса, уживаат во секој ден да се започне со нова фризура дека дизајниран како ви се допаѓа дома.СОВЕТИ : Ако имате голем број на косата, таа ќе се пристоен износ за да се постигне ефект во слики.Метод : 1 : Ставете прст полн со восок на дланка и да се шири малку. 2 : Користете дека на еден дел на косата, која треба боење. 3 : План на дел од косата со восок моменти или да го применуваат восок на целата глава. 4 : Мијат со сапун и вода.Идеален за Секојдневна употреба, Фестивали, Партии, Елен & Кога, Настани, Клубска, Гробови, ноќта на Вештерките, Фенси облека.Да се издвоите од толпата!.

За производот

Купувачите избираат и