• Свеж
Дивјак Петел Бадемово Брада Balm

Дивјак Петел Бадемово Брада Balm

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

Сите Природни Состојки и Восок од нашата коприва.Омекнува и Услови Брада.Направени со Сладок Бадем, Argan, Коноп и Јојоба Масло со Витамин Д. го Смирува и ја храни кожата.Неверојатен мирис на Frankincense & Чајно Дрво Етерични Масла, исто Така, доаѓа во масло.Дивјак Петел Брада Производи се создадени од најдобрите состојки на располагање.Сите мешавини се направени со Argan, Коноп и Јојоба Масло со додаден Витамин Е Масло.Без синтетички мириси се користи, само етерично масло мешавини.Тоа ќе ви помогне да го ублажи, состојба и да се помогне во спречување на сува, разделување на косата додека негување на нов раст и елиминирање на чешање.За да го користите balm, едноставно се земе мала количина на брада balm и бришење во вашите прсти додека не стане топла и течност, а потоа се шири низ вашата брада.За да го користите масло, само да се стави неколку капки во својата рака и да се применат (прилагоди износот што е потребно).Оваа Мешавина нуди Слатко Бадемово Масло и свеж, возраст стариот мирис на Frankincense и Чајно Дрво.Состојки : Сладок Бадем Маслото, Argan Масло, Коноп Масло, Маслото Од Јојоба, Витаминот Е Масло, Етерични Масла Мешавина (Frankincense & Чајно Дрво), Восок.

За производот

Купувачите избираат и