• Свеж
Groomarang Moustache & Брада Восок Екстра Јаки Сандаловина Природна Нега на Коса Органски & Вегетаријанска 15ml

Groomarang Moustache & Брада Восок Екстра Јаки Сандаловина Природна Нега на Коса Органски & Вегетаријанска

DEN 287.76

Од стока
Достапно.

ЕКСТРА ЈАКИ - Крајната Сила Восок За Обликување, Стил , Навивам & Пресврт Како Што Сакаат.Скроти непослушните лицето коса и да покаже дека кој е шеф.Лесен за употреба и се вклопува во everyman е waistcoat или панталоните џеб.САНДАЛОВИНА МИРИС - Нашите Сандаловина Восок Има Карактеристична Мека, Топла, Мазна, Крем И Млечен Скапоцени-Дрво Мирис. - 100% Природни, Органски & Вегетаријанци.ДОЛГОТРАЈНИ - Нашата Сила Восок Ќе Трае во текот на целиот Ден.Страна направена со користење само на најчиста на состојки и најдобрите извори етерично масло.ВКУПНО ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Ако Поради некоја Причина Не Сте Целосно Задоволни Со Оваа Брада Масло Или Било кој Од Нашите Производи Што се Инсистира на Давање На Вашите Пари Назад - Ќе Имаат Апсолутно Ништо Да Изгуби.Ние Знаеме Колку Е Тешко Тоа Може Да Биде За Да Добие Помош Од Некои Продавачи, Но Ние И Ветуваме Да Бидат Различни.Groomarang Сандаловина Восок 15ml Нашите убавата мирисна 'Sandalwoodl' moustache восок е совршен за кротењето дури и непослушните лицето коса КЛУЧНИТЕ ПРИДОБИВКИ - рачно изработени класичните рецепти со користење на најдобрите извори состојки. - САНДАЛОВИНА МИРИС - Карактеристична Мека, Топла, Мазна, Крем И Млечен Скапоцени-Дрво Мирис ГОЛЕМИНА Достапен во 15ml Метален Калај - ДОПОЛНИТЕЛНА СИЛА -Силна задржете за moustache и бради - ДОЛГОТРАЈНИ - Загарантирана да трае во текот на целиот ден - ОТПОРНИ на ВЛАГА - така може да се пие без уништува вашата брада - HIGHT КВАЛИТЕТ - Врвен квалитет на велика БРИТАНИЈА се направени, по ниска цена - ВКУПНО ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Ако Поради некоја Причина Не Сте Целосно Задоволни Со Оваа Брада Масло Или Било кој Од Нашите Производи Што се Инсистира на Давање На Вашите Пари Назад - Ќе Имаат Апсолутно Ништо Да Изгуби.Ние Знаеме Колку е Тешко Тоа Може да Биде за Да Добие Помош Од Некои Продавачи, Но Ние и Ветуваме Да се Биде Различен, Проверете ја нашата целосна чешлање спектар на подарок поставува со брада масло, чешли, брада balm и туш гел , брада миење , брада топката , брада чешел , брада catcher , итн..НАСОКИ : се Топи малку восок меѓу дланките на вашите раце и потоа мазна, форма и стил на вашата гордост и радост до совршенство!Содржи Витамин Е.

За производот

Купувачите избираат и