• Свеж
Воки Токи за Деца, 22 Канал 2 Начин на Радио 3 Километри Долга Низа Деца Играчки & Рачни Деца Воки Токи, Најдобрите Подароци & Врвот Играчки за Момче & Девојки на Возраст

Воки Токи за Деца, 22 Канал 2 Начин на Радио 3 Километри Долга Низа Деца Играчки & Рачни Деца Воки Токи, Најдобрите

DEN 527.76

Од стока
Достапно.

Авто squelch функција ќе го исклучите звукот на бучавата во позадина така можете да добиете чист звук дури и во преполната места.Можете да разговарате со децата или пријатели без притискање на ПЗЗ копчето.Останете поврзете со вашите пријатели и семејства, особено во активности на отворено, најдобар отворено играчки за момчиња и девојчиња.Авто squelch функција ќе го исклучите звукот на бучавата во позадина така можете да добиете чист звук дури и во преполната места. ✔ КРИСТАЛНО ЈАСЕН ЗВУК : Нема повеќе mumbo џамбо!Со развиена јасен глас технологија, вашето дете е глас ќе се искристализираа до совршенство.Постои клип во задниот дел од воки токи, може да се обеси на вашите џебови и појас за носење насекаде лесно. Кристално јасен звук - Со развиена јасен глас технологија, вашиот детето глас ќе се искристализираа до совршенство.Други брендови не ја имаат оваа кристално јасен звук. 5 W, не штети на децата. Приватноста - Со развиена јасен глас технологија, вашиот детето глас ќе се искристализираа до совршенство.Еден поедноставен притисни-за-зборување копчето прави оваа играчка лесен за употреба за сите возрасти!Зрачење моќ е само 0.Го ОДБРА НАШИОТ Автомобил Guardiance Воки Токи - Најдобар Подарок за Вас и Деца!!!.Креативни електронски подароци за Божиќ ноќ на Вештерките роденден фестивали, погоден за 4, 5, 6, 7, 8, 9 години, момчиња и девојки. Гласовно Активирање(ВОКС) - Глас активира пренос се врши без притискање на ПЗЗ копчето кога ВОКС функцијата е активирана.✔ ДОЛГА НИЗА : 22 канали + 3 миле опсег : деца воки токи функција импресивен 3 миле опсег и 22 канали овозможи долги се игра и да се отвори светот на можностите во рамките на вашето дете авантури на отворено!Вашите деца може да се задржи во допир со едни со други, додека пешачење, пролетта прошетка и лето кампување.5-1 километар опсег во станбена површина.Боја : Сина П1 : Дали сакате да им даде на вашите деца, голем дар?Q2 : Дали сакате да го дадете на вашите деца многу забава?Q3 : Дали сакате да им обезбеди на вашите деца повеќе забава кога ќе излезе за работа?Q4 : Дали сакате да останете поврзани со вашите деца за време на отворено активност?.Донесе на децата бескрајни часови на забава и среќно детство меморија!!!. Голем Дострел - На подолг опсег на подобро!Нашите деца воки токи играчки може да се справи со големи области на терен - До 3 километри долги емитува опсег во отворено поле и 0.Авто squelch функција ќе го исклучите звукот на бучавата во позадина така можете да добиете чист звук дури и во преполната места.Други брендови не ја имаат оваа КРИСТАЛНО ЈАСЕН ЗВУК!.Други брендови не ја имаат оваа кристално јасен звук. ✔ НАЈДОБРИТЕ ПОДАРОЦИ И ИГРАЧКИ ЗА ВОЗРАСТ од 3 години И НАГОРЕ : Со канал скенирање, channel lock, Ниско ниво на батеријата предупредување, едноставно притиснете го копчето PTT за да разговарате со користење на вградениот микрофон и да останат поврзете со вашите пријатели и семејства, особено во активности на отворено.

За производот

Купувачите избираат и