• Свеж
Igloo IWCTL352CHWH Топли и Ладни Топ-Вчитување Поладна Вода Диспензерот, Има 3 И 5 Литри Шишиња, Безбедноста на Децата Заклучување, Совршен за Домови, Кујни, Канцеларии, Домов

Igloo IWCTL352CHWH Топли и Ладни Топ-Вчитување Поладна Вода Диспензерот, Има 3 И 5 Литри Шишиња, Безбедноста

DEN 2856.00

Од стока
Достапно.

ТОП-ВЧИТУВАЊЕ на ДИСПЕНЗЕРОТ : Карактеристики лесен-за-користење на врвот на вчитување вода систем, кој ви овозможува да се види дали водата е водење на ниско ниво.Погоден за 3 и од 5 литри вода во шишиња (не се вклучени).ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН : Слободен стои тенок, белиот простор за заштеда на дизајн е идеален за секој простор – што го прави идеален за домови, кујни, канцеларии, dorm соби и повеќе!.ТОПЛИ и ЛАДНА ВОДА : Кога ја користите нашата вода диспензерот, изберете помеѓу ледено-ладна и пареа топла вода – совршени за кул, освежувачки пијалоци и чај, кафе, топло какао, инстант супа и повеќе!.БЕЗБЕДНО и ЛЕСНО ИЗДАВАЊЕ : Две притисни копчиња и две одделни spigots за двете ладна и топла вода се направи издавање лесно и ќе ви овозможи да рефил речиси секоја големина на чаша, без мака.Топла вода диспензерот има за безбедност на децата заклучување, спречување на било случајно фрлаат.ОТСТРАНЛИВ КАПЕ ФАХ : Вода диспензерот е опремен со отстранлив капе лента, овозможувајќи за брзо и лесно чистење up!.Стил : Стандард | Шема Име : Фармацевт.

За производот

Купувачите избираат и