• Свеж
ЗАИНТЕРЕСИРАНИ Мажи Howser Ii Заглави

ЗАИНТЕРЕСИРАНИ Мажи Howser Ii Заглави

DEN 1674.24

Од стока
Достапно.

Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.МАТЕРИЈАЛИ : Направен со водоотпорен најлон горниот; На ултра-меки microfleece поставата нуди удобност и топлина во постудено средини.ПОДДРШКА на Овој гумени outsole прави така што пантофли може да се носат и во затворени простории и на отворено.ОДГОВАРА еластична гор панел нуди поддршка и побезбедна одговара.ЗГРИЖУВАЊЕ СОВЕТИ за Да се отстрани вишокот на нечистотија или место чисти, се користи нејзината четка или мека крпа; Нека чевли се исуши подалеку од топлина; Вклучува Еко Анти-Мирис.Quilted најлон е наредени со кадифен microfleece за топлина без големо.Мемориска пена footbed форми на ногата додека амортизирање на секој чекор, и гумени outsole стои до отворено носат.

За производот

Купувачите избираат и