• Свеж
Џесика Симпсон на Жените Крстот Бенд Кадифен slide (Слајд)-за Сандала Куќа Влечки со Мемориска Пена

Џесика Симпсон на Жените Крстот Бенд Кадифен slide (Слајд)-за Сандала Куќа Влечки со Мемориска Пена

DEN 623.76

Од стока
Достапно.

Синтетички единствена.КРСТОТ БЕНД СИЛУЕТА : Ова пантофли доаѓа во модерен крст-бенд стил.Овие се класичен open-пети слајдови те сакам, но начинот fluffier.Добиете релаксација искуство што го заслужуваат, кога можете лесно слајд овие вклучи и исклучи во удобноста на вашиот дом.УЛТРА МЕКИ : можеби, како и удобен престој и пријатно додека сте принудени да остане внатре.Само почекајте додека да се чувствувате супер меки кадифен материјал на овие слајд-на куќа чевли.Ќе се чувствувате како што се одење на облаците во овие едноставни влечки.СИМПАТИЧНА БОИ : Овие слајдови доаѓаат во сите вашите омилени нијанси вклучувајќи црна, сива, и розова.Не заборавајте за тренди модели, премногу.Останете расположена со леопард печати или чувајте го на ладно со забава виножито вратоврска боја.Тие се совршен за одмор или родендени.ЗДРАВ ЕДИНСТВЕНА : Оваа единствена на оваа куќа чевли се направени од мемориска пена, па можете да се одморите во врвна удобност.Покрај тоа, bottoms имаат анти-пропадна грчевито држејќи се за, што значи дека не мора да се грижите за лизгање на дрвени или плочки на подот.ЕДНОСТАВНА ГОЛЕМИНАТА : на Располагање во Мала големина (САД, 6-7), Средни (САД, 7-8), Големи (НИ 8-9), а X-Large (САД, 9-10).Влечки водат мали - ние препорачуваме одбирање на големина нагоре.Овие Џесика Симпсон жените влечки fuzzier отколку што можете да замислите.Мислам на fluffiest облаците и перници овие влечки дури и понизок од тоа.Ако сте љубители на сите нешта удобен и кадифен, овие се апсолутно совршена куќа чевли за вас.Изберете од различни слатки бои, вклучувајќи ги и луксузен леопард и вратоврска боја.Ќе нога лесно ќе го лизгачот со лесно се отвори-пети силуета.Одберам еден пар за себе и за некој што го сакаш.

За производот

Купувачите избираат и