• Свеж
Realtree Кавер-Графика RT-AIS-XT Комплет Вклучува (1) 12 x 24 Парче од Универзал да ги собере Сите марки и Модели на Вашиот Ентериер Realtree Xtra Кавер-Графика Заврши, 1 Пакет

Realtree Кавер-Графика RT-AIS-XT Комплет Вклучува (1) 12 x 24 Парче од Универзал да ги собере Сите марки и Модели

DEN 694.80

Од стока
Достапно.

Користење на најновите Воздух Ослободување Технологија, оваа винил заврши е лесно да се инсталира со минимални меурчиња и брчки.Лепило поддршка прави едноставна апликација за не-го-yourselfers, додека отстранување е подеднакво едноставна и лесно, без да предизвика штета на нејзината површина.Густата ламиниране заврши помага во заштита против површината гребнатини и одѕвонуваше од штетните УВ зраци.Нашата премиум винил е направен од висок квалитет на материјалот 3 M има да понуди.Авто Внатрешни работи Кожи се одличен начин за да го персонализирате внатрешни работи на вашиот камион, автомобил, или SUV.Универзал да ги собере сите марки и модели.Воздухот ослободување технологија овозможува меур и навремено бесплатна инсталација.

За производот

Купувачите избираат и