• Свеж
Rwraps 3D Сина Карбонски Влакна 5ft x 1ft W/Апликација за Картичка Винил Возило Автомобил Заврши Филм Фолија на Ролна

Rwraps 3D Сина Карбонски Влакна 5ft x 1ft W/Апликација за Картичка Винил Возило Автомобил Заврши Филм Фолија

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Rwraps карбонски влакна винил обвива се популарни возило додатоци, нудејќи и стил и перформанси карактеристики.Можете исто така да додадете личен допир на вашиот лаптоп, КОМПЈУТЕР или телефон.Невидливи Воздух Канали се направи инсталација побрзо и полесно.За да се добие професионални одделение резултати — дури и на вашите возила најпознатите екстремни криви — само да ја исчистите површината, ќе се применуваат карбонски влакна винил заврши, додадете малку топлина и да го намали вишокот.Можете да во суштина ги користите на било тешко, не-porous површината.Совршен за завиткување на вашето возило, мотор, АТВ, UTV, брод или само за било тешко површината.Вистински Rwraps Филм со Rvinyl Апликација Картичка.Вашиот нов карбонски влакна филм лист ќе се трансформира во вашата автомобили изглед, додека за заштита од оштетување.

За производот

Купувачите избираат и