• Свеж
Rwraps 3D Злато Карбонски Влакна 5ft x 1ft W/Апликација за Картичка Винил Возило Автомобил Заврши Филм Фолија на Ролна

Rwraps 3D Злато Карбонски Влакна 5ft x 1ft W/Апликација за Картичка Винил Возило Автомобил Заврши Филм Фолија

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

За да се добие професионални одделение резултати — дури и на вашите возила најпознатите екстремни криви — само да ја исчистите површината, ќе се применуваат карбонски влакна винил заврши, додадете малку топлина и да го намали вишокот.

За производот

Купувачите избираат и