• Свеж
ATMOMO Пурпурна да Поставен на Сина Мат Метален Камелеон Винил Заврши Промена на Бојата DIY Автомобил Заврши Винил Филм, 11.8 x 7.87

ATMOMO Пурпурна да Поставен на Сина Мат Метален Камелеон Винил Заврши Промена на Бојата DIY Автомобил Заврши

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

Отпорен на вода и УВ Заштитен; Сјајна и мазна завршница.Невидливи Воздух-Порака на Канал, лесно да се ослободи од меурчиња за време на инсталацијата; Силна само лепило, се елиминираат меурчиња, кора и се држи апликација; Растеглив со топлина.Долго да трае за околу 10 години внатрешна употреба и 5 години за употреба на отворено.Тоа исто така може да се примени врз повеќето мазна обоен или metalized површината како што се мобилен телефон, лаптоп, апарати за дома на маса, па дури и кабинетот и многу повеќе.Пакетот Вклучува : 1 тркалаат DIY Автомобил Тело Филмови(20 CM*30 CM).

За производот

Купувачите избираат и