• Свеж
VViViD Злато Огледало Хром Винил Автомобил Заврши самолепливи Филм Decal (1ft x 5ft)

VViViD Злато Огледало Хром Винил Автомобил Заврши самолепливи Филм Decal (1ft x 5ft)

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

Материјал : Хром Дебелина : 4.7 mils |Пријава : Сува со балон-слободен воздух за ослободување канали, водат и мувла користење на топлина пиштол.Животен Век : 2-5 години надворешноста Ламиниране кои се неопходни за долгорочниот инсталации за да се спречи боја исчезнува.Лепило : Акрилна основа, repositionable, slideable.Се препорачува за Употреба : Обележја, со детали, рамни панели, ленти.VVi Vi D Природни Воздух ослободување, Centerpoint Технологија, VVi Vi D Топлина осигурач, VVi Vi D се Спротивстави.VVi Vi D материјали кои се дизајнирани да се изврши за DIYers и Добрите слично, сите, додека одржување на професионална одделение производствени стандарди.Нашите обвива се лесни за употреба, безбеден за вашите боја, и постојано подобрување на секоја серија.Тие, исто така, дојде во текот на 200 варијации на бои, текстури и бои, како што Сјајна, Мат, Сатен и текстура.VVi Vi D е индустриски лидер во винил завиткување на светот.Нашите производи се користат од страна на милиони клиенти и имаат пишувано во светот-класа автомобили покажува и настани. 30+ години на производство искуство и 10+ години на винил завиткување поставите нас, освен во однос на квалитет, иновативност и вредност.Љубовта на вашиот проект?Пост слики и СЕ ВКЛУЧЕНИ!на нашиот веб-сајт, социјална работа или печатените медиуми да се покаже вашата работа во светот!.Се видиме таму!.

За производот

Купувачите избираат и