• Свеж
MITZONE N55 Мотор Вентил за да се Покрие со Заптивка Завртки за Полнење & Масло Капа За BMW 2010-2017 335i 535i 2011-2019 Х5 X3 X6 2013-2015 740i 740Li 3.0 L Дел# 11127570292

MITZONE N55 Мотор Вентил за да се Покрие со Заптивка Завртки за Полнење & Масло Капа За BMW 2010-2017 335i 535i

DEN 484.80

Од стока
Достапно.

✅【Вредни Избор】 ????Заврши Вентил Капакот за полнење (со Масло Додатен Капа & Заптивка & Искра Plug Печати & Завртки) ????Пре-Инсталиран вентил покрие доаѓа со ЗАВРТКИ & Масло Капа & ДИХТУНЗИ & ИСКРА PLUG ЦЕВКА ПЛОМБИ да се направи вашата инсталација полесно. ????Многу издржлив материјал, да ги исполнуваат или надминуваат OE стандард за квалитет и барања за изведба. ????Висок запечатување перформанси и нема повеќе протекување да се заштити вашиот автомобил, мотор подобро. ????Добро се вклопува и високи перформанси направи вашиот автомобил се кандидира моќно и stably. ✅【ПАКЕТ】1 Вентил Покрие Комплет вклучува : 1 * НОВ Мотор Вентил Маска + 1 * НОВ Мотор Вентил Покрие Заптивка + 3 * НОВА Искра Plug Цевка Пломби + НОВ Завртки + 1 * Нови Масло Капа 【ЗАБЕЛЕШКА】 ве Молиме однос на првата слика како што е прикажано. ✅【EXCAT НАТПРЕВАР】Вентил покрие Компатибилен со 2010-2017 335i 535i 535ix Drive 535i GT x Drive 2011-2019 Х5 X3 X6 X1 740 135i М2 640i 435i 3.0 L 【ЗАБЕЛЕШКА】ве молиме проверете детални fitment како следниве опис. ✅【OE Дел БРОЈ】 11127570292, 11-12-7-570-292, E346-КАКО,. ✅【КУПИТЕ СО ДОВЕРБА】Во BSOC АВТО Магазин, правото делови се загарантирани.Ако не сте сигурни за возилото fitment или дел некогаш не на вашето возило по купувањето, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се грижи за тоа. 30 Дена за враќање на пари и една години замена гаранција во рок од 12-часа одговор На BSOC AUTO (Исклучи недела), нула купување ризик загарантирана е за нашата секој клиент е насмевка.

За производот

Купувачите избираат и