• Свеж
Proform 141-900 Хром Мотор Фустан-Up Комплет со Црна Chevrolet/Црвена Bowtie Лого за Мали Блок Chevy

Proform 141-900 Хром Мотор Фустан-Up Комплет со Црна Chevrolet/Црвена Bowtie Лого за Мали Блок Chevy

DEN 5999.76

Од стока
Достапно.

Пакет Димензии : 27.432 H x 52.324 L x 42.418 W (сантиметри).Пакет Тежина : 18.45 фунти.Одговара тип : Возило се Специфични.Земја на Потекло : Кина.Моторот Се Облекуваат За Полнење, Воздушен / Високи Вентил Опфаќа / Издише / Хардвер / Мерењето Маска, Chevy Логото, Челик, Хром, Мал Блок Chevy, Комплет.

За производот

Купувачите избираат и