• Свеж
wonuu Гумени Патка Велосипед Бел, Жолт Патка Автомобил Украси Стискаш Патка Табла Украси за Деца Велосипед Рогови за Велосипедизам Мотор & Велосипед Додатоци за Деко?

wonuu Гумени Патка Велосипед Бел, Жолт Патка Автомобил Украси Стискаш Патка Табла Украси за Деца Велосипед Рогови

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

РАЗНОВРСНА ШАТКА : гумени патка автомобил украс може да се користи како автомобил декорација, tabletop декорација, фестивал на подарок, роденденски подароци, Божиќ подарок, и, исто така, може да се користи како велосипед, мотоцикл бел и притисок-олеснување играчка.КВИЧАТ&ЗАБАВА : Ова гумени патка квичат ќе се кога ќе се притисне нив, и пропелер ќе ротираат со ветрот, единствена декорација за да додадете малку забава време на возење/јава.УНИКАТЕН&ИНТЕРЕСНО : велосипед патка има еден пар на очила, 1pc ѓердан, 1pc смешно шлем, 1pc завој, 1pc светлина, 3pcs двострано ленти и 1pc кул додатоци.SAFE МАТЕРИЈАЛ : гумени ducky за автомобил е направен од безбедни и не-токсични силика гел, без било каква штета за нас, мазна, мека, еластична и не е лесно да се биде уништена.ТРЕБА ДА се СОБЕРАТ : Стави злато синџир на вратот на патка, вметнете ја завртката во шлем да се одржи на propellor, се држи на кул додатоци и очила на патка, се стави на својот шлем и се држи каде што сакате да.РАЗНОВРСНА ШАТКА : гумени патка автомобил украс може да се користи како автомобил декорација, фестивал на подарок, роденденски подарок, а исто така може да се користи како велосипед, мотоцикл бел и притисок-олеснување играчка.КВИЧАТ&ЗАБАВА : Ова гумени патка квичат ќе се кога ќе се притисне нив, и пропелер ќе ротираат со ветрот.УНИКАТЕН&ИНТЕРЕСНО : велосипед патка има еден пар на очила, 1pc ѓердан, 1pc смешно шлем, 1pc завој, 1pc светлина, 3pcs двострано ленти и 1pc кул додатоци.Овие кул патки велосипед бел може да се користи не само како велосипед и мотор бел, но исто така и како автомобил декорација, tabletop декорација, фестивал на подарок, роденденски подароци, Божиќ подарок и така натаму.РАЗНОВРСНА ШАТКА : гумени патка автомобил украс може да се користи како автомобил декорација, фестивал на подарок, роденденски подарок, а исто така може да се користи како велосипед, мотоцикл бел и притисок-олеснување играчка.КВИЧАТ&ЗАБАВА : Ова гумени патка квичат ќе се кога ќе се притисне нив, и пропелер ќе ротираат со ветрот.УНИКАТЕН&ИНТЕРЕСНО : велосипед патка има еден пар на очила, 1pc ѓердан, 1pc смешно шлем, 1pc завој, 1pc светлина, 3pcs двострано ленти и 1pc кул додатоци.

За производот

Купувачите избираат и