• Свеж
L'Oreal Париз Шминка Веѓата Стилист Definer Водоотпорен Веѓа Молив UltraFine Механички Молив Привлекува Мал Веѓата Влакната Исполнува во Кратки Области Празнини Унца Брои, П?

L'Oreal Париз Шминка Веѓата Стилист Definer Водоотпорен Веѓа Молив UltraFine Механички Молив Привлекува Мал

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

Веѓата Стилист definer водоотпорен Веѓа молив со мешање spoolie четка е совршена алатка за прецизно исцртување и обликот природен изглед на веѓите.Ултра-фини механички и стигнале веѓата молив со 0.5 mm совет стручно привлекува мал веѓата косите и го исполнува, во кратки места и празнини.Супер-меки spoolie четка непречено чешли преку веѓа да се вклопуваат и да заврши за повеќе дефинирани веѓата изглед.Про-совет - За поточно во облик на веѓите, првата точка на проектот, лак, и на крајот на веѓата, потоа да се поврзете.L'Oreal Париз веѓата Стилист definer механички молив е 2018 Привлечност Најдобри на Убавината Награда за победникот.Големина на : 1 Count (Пакување од 1) | Боја : Пепел Браун.

За производот

Купувачите избираат и