• Свеж
SSWD Усна Plumper, Усна Грижа Серум, Усна Зголемување, Усна Plumping Balm, Навлажнувачки Јасно Усна Сјај за Целосни Усни & Усна Plumper Целосни & Хидриран Секси Усна

SSWD Усна Plumper, Усна Грижа Серум, Усна Зголемување, Усна Plumping Balm, Навлажнувачки Јасно Усна Сјај за

DEN 407.76

Од стока
Достапно.

【Тоа како да го користите】 : Користете тоа пред додавање на боја, или во текот на кармин за на сјај и plumping ефект.За интензивна усна нега, може да се користи само како 15-дневниот третман се применува дневно наутро пред својата шминка или во вечерните часови. 【ШТО ДРУГО ТРЕБА да ЗНААТ】 : Овој производ го подобрува усна волумен од влечење влага од животната средина или апсењето на вода, кои инаку би испарила од кожата, давајќи ви секси хидриран изглед со не-леплива формула. 【БЕЗБОЛНО Природни ѓумбир серум; Силициум Диоксид; Isooctyl palmitate; Lsopropyl myristate; БЕЗБОЛНО и БЕЗ НЕСАКАНИ ефекти Кога за првпат ја користите, на вашите усни ќе имаат зачинета вкус, бидејќи овој производ вклучува Природен ѓумбир серум со цел збрчкан усни очигледно усна линии Бидете дебели и секси усни зголемување на совет на еластичноста, активирајте регенерација на клетките.Тоа е одличен начин да се подобри профилот на вашите усни, без потреба за филери, хирургија или потенцијално опасни вшмукување методи.Упатства за Употреба : Може да се користи сам или обложени со вашиот омилен усна боја.Усните ќе изгледаат посмирен и повеќе обемниот во само неколку минути.Продолжи да работи со текот на времето кога се користи два пати дневно за значително целосни усни во рок од 30 дена.

За производот

Купувачите избираат и