• Свеж
Сакам Да Градината Божиќ Украс, За Полевање Може Да Се Украс, Градина Украс, Градинарство Украс, Градина Подароци

Сакам Да Градината Божиќ Украс, За Полевање Може Да Се Украс, Градина Украс, Градинарство Украс, Градина Подароци

DEN 1140.00

Од стока
Достапно.

Направени во САД, Рачно Насликани Украс, Градинарство Украс, Сакам да Градината, Градина Подароци, Gardeners Подароци.Оваа шарени Сакам Да Градината Божиќ украс ќе биде голема, за да ги додадете на градинарски тематските, природна елка.Исто така, забава подарок идеја.Одлично за било градинар, млади или стари.Нашите наводнување може да украс е ласерски сече и гравирани, а потоа рачно насликана.Овој украс е 3.75 инчи висок и 4 инчи, широк.Сликата е од една страна само, на другата страна е кафеава.Тоа доаѓа со жица украс закачалка и сомот задржи доброто ќеса за да се заштити вашата украс во складирање.Со гордост се направени и рачно насликани во U. S. A. ви Благодариме за проверка на нив и надвор.

За производот

Купувачите избираат и