• Свеж
Најновите 2021 Пет ѕвездички Мулти-Насочен 4V HDTV Антена - до 200 Километри Опсег, UHF/VHF, Затворен, Таванот, Отворено, 4K Подготвени 1080P FM Радио, Поддржува 4 Телевизори Плус Ин

Најновите 2021 Пет ѕвездички Мулти-Насочен 4V HDTV Антена - до 200 Километри Опсег, UHF/VHF, Затворен, Таванот,

DEN 2374.80

Од стока
Достапно.

За разлика од другите бренд антена, Пет ѕвездички антената е иновација на структурата и моќни прием.????[2021 НОВИ МУЛТИ-НАСОЧЕН НАДВОРЕШНА АНТЕНА] Уживате во СЛОБОДЕН локалните HD Канали и без кабел записи.Добиете кристално јасни дигитални 4 K 1080p, 1080i HD емитување локалните канал преку воздух.Најдете опциите за подесување на ТВ мени.

За производот

Купувачите избираат и