• Свеж
3 Пакет Црна Мали Метални Пергола за Potted Растенија Затворен,Метал Растенијата Поддршка Пергола за Качување Растенија,Погоден за Лозата Поддршка Рамка, Фиксна Цвет

3 Пакет Црна Мали Метални Пергола за Potted Растенија Затворен,Метал Растенијата Поддршка Пергола за Качување

DEN 359.76

Од стока
Достапно.

【Она што Ќе Добиете за】Постојат три различни форми содржи една Ѕвезда форма, Месечината форма и Сонцето форма пергола,големината на секоја градина пергола е 14" x 10",која е погодна за качување растенија околу 14 инчи висок. 【Лесен за Употреба】не се потребни никакви алатки за да се одржи оваа на растенијата садови само прободе дното на пергола длабоко во почвата, и искачувањето растенија ќе растат нагоре по пергола. 【Широко Апликација】Совршен и за внатрешна и надворешна употреба, како што се патио, тревник,дворот, градина, двор, двор, балкон, тераса и повеќе може да се направи вашиот растенија веќе не изгледа неуредна. 【Идеален Градина Пергола】Овие метал растенијата поддржува помош potted растенија се искачи на неа и растат во Петокрак облик,Сонцето форма и Месечината форма додадете естетска привлечност. 【Одговараат за Многу Растенија】рози,винова лоза,ivy,утрото слава,рози, грашок,грашок, боровинки, итн.Одговараат за Многу Растенија : рози,винова лоза,ivy,утрото слава,рози, грашок,грашок, боровинки, итн.Лесен за Користење : не се потребни никакви алатки за да се одржи оваа на растенијата садови само прободе дното на пергола длабоко во почвата, и искачувањето растенија ќе растат нагоре по пергола.Пакет Содржина : Постојат три различни форми содржи една Ѕвезда форма, Месечината форма и Сонцето форма пергола,големината на секоја градина пергола е 14" x 10",која е погодна за качување растенија околу 14 инчи висок.

За производот

Купувачите избираат и