• Свеж
TRRAPLE Градинарски Растенија Пергола, Градина Обелиск Пергола за Potted Качување Растенија 2 Метри Височина на Растенијата Поддршка за Качување виновата Лоза и Цвеќиња

TRRAPLE Градинарски Растенија Пергола, Градина Обелиск Пергола за Potted Качување Растенија 2 Метри Височина

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

Висок Квалитет Нашата градина обелиск пергола е направен од шупливи челични цевки обложени со пластика , висока температура изолација избегнете изгореници предизвикани со контактирање меѓу растенијата и метали.Функцијата градината растенијата качување пергола е идеален за максимизирање ограничен градинарство простор,лесно да се поправи во почвата, поддршка на растенија лесно clime.Совршено Декоративни елегантен и едноставен дизајн ќе додадете виталноста на вашата растенија и нека можете да уживате во одгледувањето.И тоа се вклопува во било отворено поставување од класични до современи.Применливи Прилики искачување растенија поддршка е погодна за внатрешна и надворешна цвет лонци или отворено земјата одгледување,итн.каде почвата е малку подлабоко.Лесен За Употреба Без завртки, без клуч или со шрафцигер е потребно.Можете лесно да го инсталирате. - Им помогне на растенија растат подобро.- Засилен храбар цвет штанд за издржливост.- Испрскаат железната цевка, добра товарот капацитет.Specification:Material : Шупливи челични цевки обложени со пластична Боја : Бела, Black Size : 20 x 60cm Package Вклучува : 1 x Растенијата Поддршка Set Notes : 1. Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3мм грешка, ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме стил е иста како што е прикажано на сликата.

За производот

Купувачите избираат и