• Свеж
YIREAUD Градина Обелиск Пергола,4Ft Пергола Цвет Поддршка,Отворено Лесни Растенијата Кула за Качување винова Лоза, се Зголеми и Растенија, Црна, 125cm120cm (210402YF10-1-572-1903320071)

YIREAUD Градина Обелиск Пергола,4Ft Пергола Цвет Поддршка,Отворено Лесни Растенијата Кула за Качување винова

DEN 1629.60

Од стока
Достапно.

РАСТЕНИЈАТА ПЕРГОЛА ПРЕДНОСТ : Солиден и висок, овие облик на конус жица кафези може да поддржи големи домати растенија и други лоза или огромни, врвот тешки растенија.СТАБИЛНА : Овој цвет тенџере стојат имаат студија поддршка поени, поддршка нога е на иста висина, со цвет тенџере ќе не нервира и вкусовите.Отворено растенијата застане е многу здрав и стабилен, цвет тенџере се става на potted растенијата стојат како постојан како што се на теренот.ГОЛЕМИНА : Ï25cmx120cm,Идеален forall качување растенија и погоден за planters,граници,садови, итн.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Секој цевка која има пре-сече и се пре-drilled дупки.Градината пергола треба да бидат составени во врвот до дното цел.За олеснување на следните инсталации,ве молиме да не го стегаат завртки се додека целосно да се состави.ШИРОКА ПРИМЕНА : Погоден за повеќето отворени flowerpots,Нашите potted лозата пергола може да поддржува повеќето видови на качување растенија како рози, грашок, утрото радости, боровинки и така натаму. - Се приспособува на вашите потреби со различни начини да се соберат.- Постојана поддршка во текот на раст фабриката Силен челик core удели.- Дизајнирани специјално за одгледување на домат растенија и други качување на овошје и зеленчук.-Овие економски конусна форма жица кафези се одличен начин за поддршка на мали домати растенија, пиперки, eggplants, perennials, или други градинарски и цветни растенија.

За производот

Material:
Stainless Steel, Plastic
Color:
White, Black
Size:
Φ28 x 120cm
Package Includes:
1 x Plant Support Set :
Notes:
1. Manual measuring, please allow 1 ~ 3mm error, thank you. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the picture. :

Купувачите избираат и