• Свеж
2 Парчиња Црно Железо Градина Пергола за Качување Растенија, Метал Круг Пергола Лозата Поддршка Жица Декоративни Potted Растенијата Качување Носителот Управување со

2 Парчиња Црно Железо Градина Пергола за Качување Растенија, Метал Круг Пергола Лозата Поддршка Жица Декоративни

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

Она што ќе добиете : ќе добиете 2 парчиња круг на растенијата trellises и 1 тркалаат самолепливи кука јамка заврши во нашиот пакет, кој е соодветен доволно за поддршка на повеќето качување растенија во вашата градина; големината на секоја градина пергола е прибл. 14 х 9 инчи/ 35 x 23 cm, погодна за вас да се однесува на различни качување растенија.Материјал информации : рамките на нашите црно железо градина пергола е направен од здрав нерѓосувачки челик и се обложени со црна пластична облога, rustproof и издржливи, со што се овозможува можете да ги користите слободно, во затворени простории или на отворено за долго време.Поддршка на вашиот качување растенија : можете да се држиме нашиот лозата растенија метал поддршка во тенџере на качување растенија; За растенија ќе се искачи врз круг железо прстен; со Текот на времето, ќе добиете potted деликатна и природни кружни растенијата.Широк спектар на употреба : нашата rustproof растенијата качување носителот на решетката може да поддржува повеќето видови на качување растенија како рози, грашок, утрото радости, боровинки и така натаму, овие растенија се врзува за градини дури и може да се применува за обезбедување на дрвја, алатки и мечување.Едноставен за употреба : овој круг на растенијата метал поддршка може да поддржува повеќето видови на качување растенија како рози, грашок, утрото радости, боровинки и така натаму; Овие растенија се врзува за градини дури и може да се применува за обезбедување на дрвја, алатки и мечување.Функција : самолепливи кука јамка заврши : Светло зелена боја многу видлив дури и во темнината прави работа во градина полесно и поефикасно.На рака дава поддршка и е погодна за спречување или поправка на растенија и дрво.Природни кружни растенијата : Метал растенија качување носителот рек ефикасно го поддржува растот на растенијата, со што на виновата лоза се искачи заедно насока на рек форма да се формира уреден граница, која носи природно кружни растенијата да декорирате вашиот дом.Карактеристики : Материјал : iron Size : прибл. 14 х 9 инчи/ 35 x 23 cm Color : црна, зелена Количина : 3 pieces Package вклучува : 2 x Круг ментално градина trellises 1 x самолепливи кука јамка wrap Notes : ве Молиме овозможи мала големина грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлики поради различни прикази.

За производот

Купувачите избираат и