• Свеж
xumy Проширување Градина Пергола Растенијата Поддршка Врба Решетки Ограда Панел за Качување Растенија Поддршка 36x92 Инчен (1)

xumy Проширување Градина Пергола Растенијата Поддршка Врба Решетки Ограда Панел за Качување Растенија Поддршка

DEN 551.76

Од стока
Достапно.

Природни Врба Ограда : Овој продолжен врба ограда е направен од природни врба и нашите врба плетен оградата може да се прошири до големина што ви треба., природни врба боја.Силна Врска : точките На врзување помеѓу врба парчиња се поврзани со висок квалитет заковки, силна и turnable.Широко се Користат : проширување со пергола е совршен качување на растенијата цвет поддршка ,исто така, може да се користи како огради за да се задржи мачки и кучиња далеку од грмушки или градина.Лесен за Инсталација : Прошири или која има за цел да ги саканите димензии,Целосно се прошири големина е 22 X120 инчен,Целосно е затворен големина е 11 X47 инч.Обврзувачки тоа до каде што сакате.Посебни DIY Рамка : А прилагодливи рамка, за да заврши на led string светлина да оркестарот вашиот фестивал партија ѕид или ограда,или виси други мали нешта,сите одлучи од вас,создавање подобра атмосфера или тајна градина.Објектот Пакет Количина : 1.

За производот

Купувачите избираат и