• Свеж
Mersunt Градина Пергола 6ft Обелиск Пергола за Качување Растенија на Отворено Растенијата Кафез Домати Кафези за Градина Домати Пергола Поддршка Краставица Пергола Гр

Mersunt Градина Пергола 6ft Обелиск Пергола за Качување Растенија на Отворено Растенијата Кафез Домати Кафези

DEN 1449.60

Од стока
Достапно.

【ИДЕАЛЕН ГРАДИНА ПЕРГОЛА】 : Висина 6 стапки(72.4 инчи), дава вашиот качување растенија многу простор да се зголеми своите најдобри, и додава драматични висина на вашата градина со вертикална trellising.Вертикална домати кула обелиск обезбедува поддршка за различни качување растенија, како што се lvy, рози, clematis, јасмин, краставици, blackberry, лозата цвеќе, грав, грозје, утрото радости. 【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ】 : Градината Пергола може брзо да се состави или разделени без дополнителна алатка, само се соберат во врвот до дното цел.Слоевит собранието дизајн може да се создаде различни висини, што зависи од вашите растенијата е големина, и да помогне на вашата растенија растат вертикално. 【ДОБАР МАТЕРИЈАЛ & ТРАЈНИ】 : Изградени на метални цевки се опфатени со епоксидна обложување, не е лесно да се скрши, носат-отпорни, може да се користи во затворени простории или на отворено.Високи вертикални рамка со 4 удели во основа, стабилни. 【ОДЛИЧНА & ДЕКОРАТИВНИ】 : вертикална кула обелиск со естетски дизајн ќе додадете стилски и природата допир да вашиот двор со качување растенија, качување рози или овошје.Изгледа убаво украсена со гарланд за празник украси или самовила светла за магична ноќ време сцена.Поставен фокусна точка на секоја патио, тревник, дворот, дворот област. 【ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ】 : Грижете се-бесплатно 12 месеци гаранција.Ако сите делови недостасува или оштетен, ве молиме контактирајте со нас директно и ние ќе го испрати на замена до вас веднаш.Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди 100% да ги задоволи по-продажбата на услугата. 【КОНТИНУИРАНА ПОДДРШКА】 : Од садници на жетвата, ова растение trilles е доволно за поддршка на здрав раст на вашиот растенија и ќе се одржи долго-траен перформанси за сезони.По бербата, тие се лесно да се преземат, освен и единствено заземаат мал простор.Боја : 6 FT Градина Пергола.

За производот

Купувачите избираат и