• Свеж
ASSR Градина Обелиск Пергола,Трајни Растенија Пергола за Качување Растенија,1PC Градина Лак Пергола,Декоративни Вертикална Градинарството за Роза-Црна,71inch

ASSR Градина Обелиск Пергола,Трајни Растенија Пергола за Качување Растенија,1PC Градина Лак Пергола,Декоративни

DEN 621.36

Од стока
Достапно.

Красат Вашата Градина : Совршена големина за да работат како растение пергола.Вертикална домати кула обелиск дава цветни винова лоза,зеленчук и други planters здрав поддршка за да се искачи.Додава драматични висина на вашата градина со вертикална trellising.Постабилна : Високо квалитетни пластични.Градината пергола е направен од високо-квалитетен материјал, силна и тешко, не е лесно да се пробие и да се наведнувам, може да се чуваат во добра состојба, може да stably поддршка качување растенија да расте нагоре.Карактеристики : вертикална кула обелиск со естетски дизајн додава стилски и природата допир да вашиот двор со качување растенија, качување рози и и овошје.Лесно да се поправи во почвата,на surfaceof цевки има спирална форма избегнување на ситуација на горење виновата лоза во hightemperature лето и поддршка на растенија лесно clim.Примена : Одлична за вашиот planters, или градина граници.Исто така се одлични декоративни прилог на настани како што се свадби, quinceaneras, или слатка роденден страни.Внатрешна И Надворешна : Таа е погодна за внатрешна и надворешна цвет лонци или отворено земјата одгледување, итн.каде почвата е малку подлабоко, така што заградата е вметната и е фиксна.Боја : Црна.

За производот

Купувачите избираат и