• Свеж
Дрвени Хексагонални Растенијата Закачалки, Ѕид Пергола За Качување & Заостанува винова Лоза & Цвеќиња, Затворен Растенијата Оркестарот, Занаети, Проекти, Самостојн

Дрвени Хексагонални Растенијата Закачалки, Ѕид Пергола За Качување & Заостанува винова Лоза & Цвеќиња, Затворен

DEN 1629.60

Од стока
Достапно.

Соберат овие шестоаголници во trellises, растенијата закачалки, или да направи прикажува и занаети со нив!.DIY, лесно да се соберат, подготвени во минути, бидете креативни!.Разноврсна, би можеле да бидат направени за виси на тавани, ѕидови, или стои на своето.Направен од природни топола иверица, еко-пријателски, лесно да се сликаат.Доаѓа со 40 кабел врски (или може да се користи топла лепак, не се вклучени), безброј можности, го направите вашиот екран како мали или големи, како сакате!.

За производот

Купувачите избираат и