• Свеж
IPSXP Зеленчук Пергола, Градинарски Растенија Поддршка на Удели за Качување Растенија, Зеленчук, Цвеќиња, Овошје, Вино, 3 Градина Пергола со 40 Прилагодливи Кабел Врато

IPSXP Зеленчук Пергола, Градинарски Растенија Поддршка на Удели за Качување Растенија, Зеленчук, Цвеќиња, Овошје,

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

СОБРАНИ ГОЛЕМИНА : висока : 51 инчен(130 cm), ширина : 11 инчен(28 cm).Се КОРИСТАТ ЗА : Поддршка за качување растенија, цвеќиња и зеленчук.Како што краставица, патлиџани, домати, ivy, рози, clematis, јасмин, blackberry, грав, грашок, грозје, утрото слава, долг произлегува итн.ЗДРАВ И СИГУРЕН : Внатре нерѓосувачки челик обезбеди траен и цврстата поддршка, зелена пластичен слој нема да влијае на естетика.ИНТИМНИ ДИЗАЈН : Монтажни полици ви овозможи да се прилагоди на висината на вашите вистински потреби.Лесно да се соберат, тоа нема да се земе вашето време.ГРИЖЕТЕ се-БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА : Сите производи од IPSXP имаат 12 месеци гаранција.Ако имате било какви прашања или сугестии во текот на користење, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе ви обезбедиме со задоволни одговори во рок од 24 часа.Големина : 3packs.

За производот

Купувачите избираат и