• Свеж
ПИКНИК ВРЕМЕ NCAA Potluck Оброците Tote

ПИКНИК ВРЕМЕ NCAA Potluck Оброците Tote

DEN 1511.76

Од стока
Достапно.

60% Полиестер; 30% Најлон; 10% Топлина запечатени Водоотпорен Алуминиум.Увезени.Полиестер обвивка.Пикник Време NCAA Potluck изолирани оброците превозникот со удобност рачки и тим логото.Изолирани преграда да се користи и како ладилник или за чување и транспорт на топли јадења и до 300 Степен F. Посебна zippered врвот преграда за складирање прибор или полица стабилна прехранбени продукти.Рачките на задната страна имаат вградено во еластични јамки на една голема порција utensil.Врамени прозорец слот за да додадете го вашето име за идентификација; Мерки 16.5 од 10.75 од 7 инчи.Совршен за игра ден средби, овој Пикник Време NCAA Potluck оброците превозникот карактеристики трајни полиестер микрофибер изградба, и корисна две нивоа дизајн.Основата дел е една изолирана оддел направени да носат топли предмети до 300 степени Целзиусови, или, исто така, ќе транспорт ладна храна, додека посебна zippered влез делот на врвот може да се користи за полица-стабилна храна, прибор, или лични предмети.Рачките на задната страна имаат вградено во еластични јамки да се одржи еден голем служат utensil.Вашиот омилен тим е дигитално печатење на лого се наоѓа на предниот дел на оваа корисна превозникот, и врамени прозорец слот и лична карта ќе ви помогне да се осигура вашата Potluck ќе го направи својот пат назад во вашата кујна.Мерки 16.5 од 10.75 од 7 инчи.

За производот

Купувачите избираат и