• Свеж
Обновливи Универзитетот во Џорџија Шопинг Кеси или Грузија Bulldogs Намирници Торба 2Pc Поставите Природен Памук

Обновливи Универзитетот во Џорџија Шопинг Кеси или Грузија Bulldogs Намирници Торба 2Pc Поставите Природен Памук

DEN 623.76

Од стока
Достапно.

Памук.Овој Сет на Универзитетот во Џорџија Обновливи Намирници Кеси или Грузија Bulldogs Шопинг Кеси е На Врвот на Универзитетот во Џорџија Подарок!.Овие Универзитетот во Џорџија Обновливи Шопинг Кеси Се Направени Од Силна 100% Природни Влакна Памук и Се Одлична Алтернатива За Пластични или Хартиени Кеси!.Памук се Справува со Засилен Со Стрес-Точка Крои Направи овие Кеси Доволно Силна За Секојдневна Употреба.Широк Залив Грузија Bulldogs Обновливи Намирници Кеси Се Добра Големина за Шопинг Во 15.5 во висока x 14.5 во широк x 7in длабоко.Овие Службен Универзитетот во Џорџија Намирници Кеси & Обновливи Шопинг Кеси Се Произведени од страна на Широк Залив Памук Компанија - Највисок Квалитет од 1989 година - Непосредна Превозот и Задоволство да се Гарантира.Овој Сет на Две обновливи Универзитетот во Џорџија шопинг кеси во здрав памук платно го прави одличен Универзитет на Џорџија Подарок!Со долго 11-во.рачки за да се направи сметководствена бриз, овие 100% Природни Влакна обновливи Универзитетот во Џорџија платно шопинг кеси се лесен начин да се заобиколат на хартија и пластични намирници кеси.Овие долготрајни Грузија Bulldogs обновливи шопинг кеси или обновливи Универзитетот во Џорџија намирници кеси функција трајни 100% памук twill ткаенина и памук webbing се справува со засилен стрес точка крои.Овие Универзитетот во Џорџија Купувачи се добро големина на просторен 15.5 во висока x 14.5 во широк x 7in длабоко Прибл. 1573 кубни инчи.Овие се Официјални обновливи Универзитетот во Џорџија Шопинг Кеси и Грузија Bulldogs Обновливи Намирници Кеси - До 12% Врати за Поддршка на Универзитетот во Џорџија Програми!.

За производот

Купувачите избираат и