• Свеж
SunnyLIFE Кулер Носат Мене Tote | Метален

SunnyLIFE Кулер Носат Мене Tote | Метален

DEN 719.76

Од стока
Достапно.

ПОСТАВЕНО НА CHILLThe пикник тревата е секогаш позелени на Sunnylife страна.Земи вашиот tote и ќе биде поставено на студ со Sunnylife Кулер Носат Мене Tote.Производ Information Capacity 15 L / 500oz.Одржува за ладење на температура помеѓу 5 - 15 целзиусови степени за прибл. 4 часа со x2 300g мраз пакети.Може да носат до 8kg / 17.5 lbs.Надворешен џеб за чување essentials.Направени од издржлив 300 D Полиестер.Храна безбедно.Рака мие само.Големина На & Weight Product Dimensions23.62 x 7.09 x 13.39 in Package Dimensions9.45 x 18 x 13.39 in Package Weight2.34lb Materials Microfibre Полиестер, Алуминиумски, ПВЦ, домашно МИЛЕНИЧЕ.

За производот

Купувачите избираат и