• Свеж
Обновливи Охајо Универзитетот Намирници Кеси или Охајо Bobcats Шопинг Кеси Природен Памук

Обновливи Охајо Универзитетот Намирници Кеси или Охајо Bobcats Шопинг Кеси Природен Памук

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

Овие Памук Охајо Универзитетот Обновливи Намирници Кеси или Охајо Bobcats Шопинг Кеси Се На Врвот Охајо Универзитетот Подарок!.Овие Охајо Bobcats Обновливи Намирници Кесички Се Направени Од Силна 100% Природни Влакна Памук и Се Одлична Алтернатива За Пластични или Хартиени Кеси!.Памук се Справува со Засилен Со Стрес-Точка Крои Направи овие Кеси Доволно Силна За Секојдневна Употреба.Широк Залив Охајо Универзитетот Обновливи Намирници Кеси Се Одличен Големина за Шопинг Во 15.5 во висока x 14.5 во широк x 7in длабоко.Овие Службен Охајо Универзитетот Шопинг Кеси & Обновливи Намирници Кеси Се Произведени од страна на Широк Залив Памук Компанија - Највисок Квалитет од 1989 година - Непосредна Превозот и Задоволство да се Гарантира.Овие големи обновливи Охајо Универзитетот шопинг кеси во здрав памучна ткаенина направи голема Охајо Универзитетот подарок за жени или мажи!Со долго 11-во.рачки за да се направи сметководствена бриз, овие 100% памук обновливи Охајо Bobcats шопинг кеси се лесен начин да се заобиколат пластика и хартија намирници кеси.Овие долготрајни обновливи Охајо Bobcats шопинг кеси или Охајо Универзитетот обновливи намирници кеси функција трајни 100% памук twill ткаенина и памук се справува со засилен стрес точка крои.Овие обновливи Охајо Bobcats купувачи се добро големина на просторен 15.5 во висока x 14.5 во широк x 7in длабоко Прибл. 1573 кубни инчи.СЛУЖБЕН Обновливи Охајо Универзитетот Намирници Торби и Охајо Bobcats Обновливи Шопинг Кеси - До 12% Врати за Поддршка на Охајо Bobcats Програми!.

За производот

Купувачите избираат и