• Свеж
Рак 3-ти Роденден Торта Topper, Црвен Сјај Среќен 3 Години Роденден Декорација

Рак 3-ти Роденден Торта Topper, Црвен Сјај Среќен 3 Години Роденден Декорација

DEN 237.60

Од стока
Достапно.

Големина : 6.3 инчи широка.Торта topper е одлична за многу партија и настан.Висок Квалитет : Направен од висок квалитет на дебели зголеми златен сјај хартија.Одлична Текстура и Безбедност на Храна.Торта toppers совршен за вашиот настан торта и се користи како фото кабина проп.Оваа прекрасна торта topper можат да бидат зачувани како keepsake за годините што доаѓаат!.

За производот

Купувачите избираат и