• Свеж
25pc Океанот тема партија Настан Океанот Светот Океан Животните Риба, морска ѕвезда Кит Сезонски Труба Рак Hippocampus Торта Чаша Торта топологија која како рбет Избор Мо?

25pc Океанот тема партија Настан Океанот Светот Океан Животните Риба, морска ѕвезда Кит Сезонски Труба Рак Hippocampus

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

Материјал : Направен од храна безбедно пластика и хартија.Производ пакет содржина : .Сцена : погоден за девојка роденден теми,итн.Големина : Нашите производи се погодни за 6-8 инчен колачи.Определба : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние дефинитивно ќе ви даде задоволителен одговор, и ќе биде одговорен за целиот процес на испорака на производи.

За производот

Купувачите избираат и