• Свеж
Ројал Алберт Нова Земја Рози 3-Ниво Торта Стојат, Претежно Бела боја со различно обоени Цветни Печатење

Ројал Алберт Нова Земја Рози 3-Ниво Торта Стојат, Претежно Бела боја со различно обоени Цветни Печатење

DEN 280.80

Од стока
Достапно.

Нова Земја Рози од Кралската Алберт.Младиот и темпераментен, овој Гроздобер 3-Ниво Торта Застане е прекрасно направена во ред коска кина, и да ги комбинира класичен форма со сложена детали, живописни бои и lustrous злато rim.Елегантна и разноврсна сите намена индивидуални 3 - ниво торта стои со формален дизајн.Чистото бели коска кина со живописни glazes и 22-карат златни украси.За перење со рака препорачува и не е микробранова безбедно.Совршен подарок!.Произведено во Кина.Заградени големина е 11 x 10.8 x 2.4"H Тежина 3.2 P. Вклучени компоненти : 3 плоча и загради.Стил Име : ТОРТА СТОЈАТ ТРИ-НИВО.

За производот

Купувачите избираат и