• Свеж
Aviditi Широк Врат Тешки-Должност Торба Коси со Тример за 5/8 и 3/8 Широк Торба Запечатување Лента

Aviditi Широк Врат Тешки-Должност Торба Коси со Тример за 5/8 и 3/8 Широк Торба Запечатување Лента

DEN 914.40

Од стока
Достапно.

Лесен за употреба торба tapers блиску кеси во секунди.Едноставно пресврт вратот на торба затворени и се движат низ отворот. 5/8-инчи широка грлото.Tapers има пред-drilled дупки за монтажа.Коси работи со 5/8-инчи торба лента заедно со нашата целосна линија на 3/8-инчи торба лента.Powerseal челик широк врат тешки-должност торба коси со ножици.Лесен за употреба торба tapers блиску кеси во секунди.Едноставно пресврт вратот на торба затворени и се движат низ отворот. 5/8-инчи широка грлото.Tapers има пред-drilled дупки за монтажа.Коси работи со 5/8-инчи торба лента заедно со нашата целосна линија на 3/8-инчи торба лента.

За производот

Купувачите избираат и