• Свеж
Rover Спортски Packhopper - Тенискиот Ранец Тенис Хопер - Тениски Рекет Торба и Тенис Топката Количка во Еден - Ова Тенис Торба е, исто Така, Тениски Топката Бункер со Тркала

Rover Спортски Packhopper - Тенискиот Ранец Тенис Хопер - Тениски Рекет Торба и Тенис Топката Количка во Еден

DEN 1941.60

Од стока
Достапно.

ТЕНИС ПРАКСА Е ПОЛЕСНО кога ќе можат да носат сè до судот во еден удобен тенискиот ранец, вклучувајќи го и вашиот тенис топката бункер.Нема потреба за одделно тенис на топката во кошот.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ тенис торба има 100 тениски топки, 2 тениски рекети, и бројни џеб за додатоци и шишиња со вода.Тоа е само тениски рекет торба ќе треба.ОВАА КАНТА за РАНЕЦ со можност да биде продолжен се справи прави тенис топката пикап бриз.Металните решетки на дното се врти овој тениски рекети ранец во корисни тенис берач горниот.ОДЛИЧНО ЗА ПАТУВАЊЕ ТРЕНЕРИ кои донесе многу понг опрема на судовите.На прилагодливи ремени на предниот џеб се прошири за да се носат поголем пракса опрема.НА PACKHOPPER ДЕЛУКС ВКЛУЧУВА ДОДАТОЦИ како што се изолирани кулер вметнете за превоз на храна и пијалоци, телефонски држачот за преземање на видео од вашиот техника, и преносни столче со тркала што се врти Packhopper во тркалање тенис топката количка.Не тениски топки вклучени.Нејзината торба дека зема тениски топки само како метал топката бункер.Носете го како еден ранец или тркала тоа како количка багаж.Има 100+ тениски топки, две рекети, и многу додатоци.Џебови, џебови, и повеќе џебови.Добро Направени : Силен и здрав изградба.Голем сите-во-едно големина (22 инчи Висок x 13 инчи, Широк x 10 инчи Длабоки).Неверојатен подарок идеја за тенис ентузијаст.Конечно, има топката бункер, тоа е лесно да се носат!Стоп lugging околу тој стар метал бункер и да уживате во удобноста и практичноста на нови Packhopper со Rover Спорт.Овој висок квалитет ранец има 100+ тениски топки и ингениозно ја зема за нив преку вешта метални решетки во долниот дел од пакет.Тркала и со можност да биде продолжен се справи направи тежок топката се исчисти на cinch.Тоа, исто така, има џебови-а-многу за сè што би можеле да можеби треба за посета на пракса на судот.Носат неколку рекети, шишиња со вода, костец, wristbands, паричник, копчиња, телефон, а можеби и се фрли во шатор, па вие само може да се камп во судовите!Оваа торба ви треба ако сте ставање во часови работат на тоа парче служи, или обука до следниот Agassi.Неколку Причини Ќе Љубов на Новиот Packhopper со Rover Спорт.Нејзината торба дека зема тениски топки само како метал топката hopper Wear тоа како ранец или тркала тоа како количка luggage Holds 100+ тениски топки, две рекети, и многу accessories Pockets, џебови, и повеќе pockets Well Направи : Силен и здрав construction Great сите-во-едно големина (22 инчи Висок x 13 инчи, Широк x 10 инчи Длабоки)Неверојатен подарок идеја за тенис ентузијаст.

За производот

Купувачите избираат и