• Свеж
Hummer Спорт – На Pickle Две од Hummer Pickleball Машина со elite10 Далечински – Полно Опремен – Прилагодлив Topspin & Backspin – 2-Линија Осцилација – Battery Powered – Преносни – Лесни 42 lb

Hummer Спорт – На Pickle Две од Hummer Pickleball Машина со elite10 Далечински – Полно Опремен – Прилагодлив

DEN 1816.80

Од стока
Достапно.

Лесно да се контролира голема карактеристики на pickle два од другата страна на судот со нашиот компактен elite10 далечинското.За голем тренингот, убедливо случаен осцилација ќе ве натера да се фокусира на својата нозете, додека небото-висока топчето способност ќе се задржи на прстите, подобрување било слаба област на вашата игра.Hummer е производство на топката машини во САД уште од 1971 година и pickle е покриен со 2-годишна гаранција.Голем бункер, има импресивна 135 затворен или отворен pickleballs и нуди прилагодливи хранат курс за фрла имитирајќи ништо од бавно lobs да blistering лекувам во.На pickle две од Hummer супериорна сите други на пазарот со фрлање топки до 60 mph, нуди и тешки topspin и backspin, и прилагодлива височина од 0 до 50 степени .Цената време се движи од 12 - 24 часа во зависност од нивото на батеријата.ELITE10 ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ : Лесно контрола на бројни карактеристики на pickle две вклучувајќи топката брзо, спин, надморска височина, се хранат, и осцилација со компактни, едноставен за користење elite10 далечински управувач.Вклучуваат Hummer стандард trickle полнач.Кога свитканите долу тоа е 29 21 x x 15.Одлично за forehand/backhand практика или за две играч пракса.

За производот

Купувачите избираат и