• Свеж
Hummer Спорт – Елита Гранд Пет ЛЕ – Battery Powered Тенис Топката Машина – Сопствени Вежби – 12 Играч Стил Вежби – 2-Линија Тесен, Med & Широк – Целосно Случаен Осцилација – 150 Т

Hummer Спорт – Елита Гранд Пет ЛЕ – Battery Powered Тенис Топката Машина – Сопствени Вежби – 12 Играч Стил Вежби

DEN 585.60

Од стока
Достапно.

СОПСТВЕНИ ВЕЖБИ : Програма Тесен, Медиум, и Широк, можете да го совладате вашиот forehand и backhand земјата потези или да ја користите како одличен начин да се загрее.Тоа е исто така одлична опција за две-плеер обука.Овие извонредни, топ-of-the-линија карактеристики заедно со основните поставки, како што се брзина од 35 до 80 km, спин-поставки од тешки topspin да backspin, прилагодлив се хранат стапка од 2 до 9 секунди и височина до 60°, нудат индивидуализира предизвик како ниеден друг.Елитата е гранд елегантни, проѕирни хопер има 150 топки кои не само што изгледа кул, но го прави лесно да се види, кога тоа е време да се рефил.Долго-траен, полнење 18 amp батеријата обезбедува 4 до 8 часа на судски пат - му овозможува за многу обука помеѓу обвиненија.Вклучени со машина е Hummer е стандарден двоен-напонот на полначот (100-240v), која е изградена-во trickle технологија за да се обезбеди вашата батерија никогаш нема да overcharge.Цената време се движи од 12 - 24 часа во зависност од нивото на батеријата.Дополнително напојување опции, вклучувајќи ac/dc се достапни од Hummer Спорт.Дизајниран е за преносливоста, елита гранд е опремена со 8 инчен, сите-теренско тркала лесно планирам преку било која површина и врз судот.На 44 фунти, компактен дизајн со inverting бункер и виткање метална рачка го прави лесен за транспорт, во секое возило, како и да ги зачувате кога не е во употреба.Исправена машина мерки 29 x 43 x 15.5 инчи.Кога свитканите долу тоа е 29 21 x x 15.5 инчи.Дополнителна опрема вклучувајќи стандард и паметен телефон далечински управувач опции, премиум брз полнач, надворешна батерија пакет за проширена изведба и складирање поклопецот се достапни од Hummer.Hummer Спортски е на одлуки тенис топката машини во САД уште од 1970 и стои од страна на нивните производи, кои се заштитени со 2-годишна Гаранција.Конструиран да трае многу години и да го издржат честата употреба, Hummer топката машини, исто како и еден автомобил, можат да траат со децении ако правилно да се одржува.Затоа, елита гранд пет ле топката машина може да биде доживотно обука на партнерот — што го прави одлична инвестиција.5% restocking надоместок ќе се наплатува за секоја вратени производи.

За производот

Купувачите избираат и