• Свеж
Голем Toiletry Торба за Мажи или Жени, Патување Toiletry Организатор Dopp за Полнење на Вода-отпорни Козметички Бричење Торба за Toiletries Додатоци (Црна)

Голем Toiletry Торба за Мажи или Жени, Патување Toiletry Организатор Dopp за Полнење на Вода-отпорни Козметички

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

➤【Премиум Трајни водоотпорен Материјал】- Исклучително добро изградена, на toiletry торба е направен од мек СТП кожа, водоотпорен најлон обидел да се задржи влагата надвор од торбата.Премиум патент и засилен шевовите се спроведуваат и за долгорочната ефикасност, лесно да се избрише чисти. ➤【Суво/Влажно Поделба】- двете странични прегради може да се задржи влажни/сува одделени како влажна крпа или долна облека, костим за капење.Сува брзо и лесно да се чисти.Не грижете се дека омилена облека уништени од истури туш гел или течни. ➤【Голем Капацитет】- Димензија : за 10.62" x 5.9" x 5.9"/ 27cm*15cm*15cm (L*W*H).Пространа главната преграда со еластична ремени може да се одржи исправени шишиња.Повеќе џебови внатре, може да го држат сите ваши toiletries и бричење набавки организирани.Погодна за двете дома и патување, бизнис патување употреба.Уникатен дизајн ви овозможува да се добие toiletry торба, бричење комплет, и шминка торба/козметички торба сите во едно. ➤【Нови Двојно Патент Дизајн】- Ова козметички торба карактеристики двојна zippered отворање, што го прави брзо да се постигне во главната преграда.Едноставно се повлече на поврзани zip puller за целосна изложеност. ➤【ВОДООТПОРЕН ЧЕВЛИ ТОРБА БЕСПЛАТЕН ДАР】- Доаѓа со 3 различни големина водоотпорен пакет џебовите, го стави чевлите, валкана облека, влажни крпи, итн. 100% водоотпорни ткаенини за да се обезбеди се што е суво!.Оваа ултра мека свитлива и лесни toiletry торба ќе носат сите ваши toiletry essentials во добра организација со преземање на минимум простор во вашиот багаж.Тоа е совршен начин да ги задржи сите ваши елементи организирана со три различни пространа прегради.Што повеќе, својот одличен квалитет и издржлив материјал за да се обезбеди подолг животен век.Ова патување toiletry организатор чантата, исто така доаѓа со 3 Pcs од различни големини водоотпорен drawstring кеси со слободни, може да се стави вашите чевли, валкана облека или влажни крпи во тоа.Уникатен дизајн на нашите шминка торба ви овозможува да добиете toiletry торба, бричење комплет, и шминка торба/козметички торба сите во едно.Голем капацитет за замрзнување лесно да го носи вашиот toiletries, цело шише од средството за смекнување на косата, шампон, и туш гел.Сува & влажни поделба е дизајниран да се одделат сува предмети од влажни предмети, како и влажни крпи.Оваа трајни СТП кожа водоотпорен toiletry торба е добро за одмор, патување, бизнис патување, салата, отворено активности (кампување, пикник, забава и др.), бања организација.Тоа е најдобар избор за Роденден, Црн петок, Денот на Благодарноста и Божиќ Подарок.

За производот

Купувачите избираат и