• Свеж
Базен Тест Ленти, Базен Вода Тест за Полнење 6-Начини Базен Хемикалии и Вода Тестирање Ленти 100 Смета Топла Када Тест Ленти за Inground и Над Земјата Базен Бром, Хлор, PH, Cya

Базен Тест Ленти, Базен Вода Тест за Полнење 6-Начини Базен Хемикалии и Вода Тестирање Ленти 100 Смета Топла

DEN 2325.60

Од стока
Достапно.

【6 во 1 Базен за Тестирање Ленти】Можете да ги тестираат вашите базен & спа за PH, слободен хлор/бром, вкупно хлор, вкупно alkalinity, cyanuric киселина, вкупна тврдина на време.Чувајте ги вашите вода во здрава & чиста состојба во текот на годината. 【Лесен за Користење и Читање】 Само натопи лента во вода 2 секунди, го извади и да се чека за 15 секунди, се споредат секој панел боја, промена на бојата на табелата на страна од шише, тогаш можете да добиете точни резултати за квалитетот на водата. 【Премиум Квалитет】базен тест ленти 100 count е направен од висок квалитет на увезени филтер хартија.Секој топла када тест ленти со 6 бои индикатори, висока точни и веродостојни инстант читање. 【Лесен-За-Продавница】Овие спа тест ленти биле спакувани во еден лесен-за-продавница сад. 50 ленти/Пакет,секој пакет е со печат и со 5 одделни влага-доказ пакети за да се обезбеди спа тест за полнење може да се чуваат за 2 години. 【Купување без ризик】Вашето задоволство е секогаш наш највисок приоритет.Ако не сте задоволни со нашата топла када тест ленти, ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние и ветуваме ќе замена или непосредна наплата.Ако сте љубители на тоа, да го додадете во кошничката денес!. 1. PH вредноста. 2. Вкупно Хлор. 3. Слободен Хлор/Бром. 4. Вкупно Alkalinity. 5. Cyanuric Киселина. 6. Вкупна Тврдост.Fast & Едноставни За Користење : . - Само натопи лента во вода 2 секунди, го извади и да се чека за 15 секунди, се споредат секој панел боја промени на бојата на табелата на страна од шише, тогаш можете да добиете точни резултати за квалитетот на водата.

За производот

Купувачите избираат и