• Свеж
Намалувањето на Жените Натали V Деколте, Чипка Исечените Camisole Резервоарот Врвот

Намалувањето на Жените Натали V Деколте, Чипка Исечените Camisole Резервоарот Врвот

DEN 801.60

Од стока
Достапно.

95% Полиестер, 5% Elastane.Увезени.Рака Мие Само.Staples од страна На Капка.Модели се 5'10"/178 см, а носи големина S и XXL.Лесен свилен долна облека инспирирана стил со навестување на истегнување.Се облекуваат до или да се носат со тексас за хармоничен изглед.Прилагодливи ремени.

За производот

Купувачите избираат и